Kurumsal

2003 Yılından Beri Sektörde, Milletin Hizmetindeyiz.

2003 yılında kurulmuş olan Kromyol Asfalt Makina İnşaat Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. , asfalt makinaları (finişer, silindir, vabıl, trimer, altyapı silindiri) alım-satım, kiralama, bakım-onarım, yedek parça ve uygulama (asfalt kazıma, asfalt serme ve sıkıştırma) ile ilgili siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Üst yapı işlerinizde deneyimli kadromuz ile asfalt kazıma, asfalt serme ve sıkıştırma ile ilgili tüm işlerinizde hizmet vermekteyiz.

Her türlü asfalt makinalarınızın isteğe göre, yurt içi ve yurt dışından temini ve teknik servis desteği vermekteyiz.

Değerli müşterilerimiz; bize zaman ayırdığınız için Krom Yol Asfalt Makina olarak teşekkür eder, işlerinizde başarılar dileriz.

Misyonumuz

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

Vizyonumuz

10 yıllık tecrübesi ile uzmanlaştığı Asfalt sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmaktır ve güçlü yapısını koruyarak, üst yapı ve inşaat sektöründe Türkiye çapında bir marka haline gelmektir.

Kalite Politikamız

  • Müşterilerimizin daimi memnuniyeti,
  • Yüksek kaliteli çözümler sunmak,
  • Tecrübeli personelle kaliteli iş çıkarmak,
  • Teknolojinin yeniliklerine açık olmak,
  • Doğru zamanda doğru malzeme kullanmak,
  • İşi zamanında teslim etmek.


Kalite Belgelerimiz